Mezczyzna wskazujacy dlugopisem na wykres

15 grudnia, 2020

Jak opisać pomysł na własną stronę www?

W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw przenosi swoją działalność do internetu i zaczyna świadczyć usługi na odległość.
Wcześniej czy później, przedstawiciel takiej firmy, stanie przed wyborem wykonawcy nowej strony czy też sklepu internetowego. Nadejdzie moment, w którym trzeba będzie opisać pomysł na własną stronę i dokonać wyboru – czy dla każdego z użytkowników będzie to łatwy proces?

Jak przekazać wykonawcy, czego potrzebuję?

Dla jednych będzie to formalność. Przecież to tylko kilka prostych zdań o tym, czego oczekuję i jak ma wyglądać moje narzędzie – co w tym trudnego?

Jednak postawmy się w sytuacji osoby mniej obeznanej z tematem stron www, kogoś „nowego w internetach”. Wówczas opisanie własnego pomysłu może okazać się bardziej problematyczne. Jak rozróżnić rodzaje witryn internetowych? Jak wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie?

Tutaj z pomocą przychodzi nasz nowy formularz ofertowy.

Narzędzie dostosowane jest do dwóch grup użytkowników:

  • Dla tych, którzy potrzebują nowej strony/sklepu/aplikacji
  • Dla tych, którzy posiadają już własne narzędzie i potrzebują jego modernizacji

Wskazówki dostępne w poszczególnych krokach naszego formularza, pomogą Ci zrozumieć jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej optymalne.

 

 

Przechodząc przez kolejne kroki briefu określasz, czy potrzebujesz abyśmy pomogli Ci również w przygotowaniu innych materiałów tj. treści dla Twojej strony czy projektu graficznego.

Na etapie opisywania swojego pomysłu, informujesz nas również o tym jakiego rodzaju materiały już posiadasz. Przykładowo mogą to być: serwer, domena czy zdjęcia, które chciałbyś umieścić na stronie.

Dzięki wykorzystaniu formularza ofertowego oszczędzamy nasz wspólny czas. Korzystając z jego funkcjonalności w ciągu kilku minut jesteś w stanie przekazać nam informacje, które pozwolą na przygotowanie dla Ciebie wyceny i ewentualnych pytań. Przekonaj się jak łatwy jest to proces 🙂 Wejdź na wycena.gloo.pl

Szybka wycena i efektowna współpraca!

Zadbaliśmy nie tylko o usprawnienie procesu wyceny, ale również naszej późniejszej komunikacji i współpracy. Stworzyliśmy aplikację WeType.chat. Za jej pomocą wszystkie niezbędne dla projektu informacje i materiały przechowywane są w jednym miejscu. Dodatkowo, w prosty sposób każda ze stron ma podgląd na to, co zostało już wdrożone/poprawione oraz co wymaga jeszcze uwagi.

Podsumowanie

Jeżeli potrzebujesz nowej strony internetowej, jeszcze raz zachęcamy Cię do wypełnienia naszego formularza. Stawiamy na dobry kontakt z klientem, dlatego współpraca z nami zawsze przebiega bezproblemowo 🙂

Potrzebujesz więcej informacji?