Odkryj skarby, z których jesteśmy dumni

Poznaj nasze realizacje

Edge One Solutions Edge One Solutions
#Strony WWW
#WordPress

Edge One Solutions

Edge One Solutions, czyli realizacja strony internetowej dla firmy z branży IT, zajmującej się projektowaniem dedykowanych rozwiązań technologicznych. Głównym założeniem projektu było stworzenie w pełni czytelnej, responsywnej strony internetowej, spełniającej najwyższe standardy. Na nowej stronie odwiedzający w czytelny i intuicyjny sposób mogą poznać firmę, jej pracowników oraz ofertę. Daje ona też możliwość złożenia aplikacji chętnym na dołączenie do zespołu Edge One Solutions. Jest to projekt stworzony w oparciu o WordPress.

Browar Tenczynek Browar Tenczynek
#Strony WWW
#WordPress

Browar Tenczynek

Nietuzinkowa realizacja strony internetowej, funkcjonująca na platformie WordPress. Witryna Browar-Tenczynek łączy ze sobą prostotę i oryginalność, oferując klientom klarowny sposób składania zamówień, odbywający się w całości na jednej stronie z wykorzystaniem panelu bocznego. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, ale również wyróżnić się na tle konkurencji pod względem optymalizacji działania! Strona dzięki swej responsywności, pozwala użytkownikom na wygodne składanie zamówień za pomocą dowolnego urządzenia.

Deweloperni Deweloperni
#Strony WWW
#WordPress

Deweloperni

Wdrożyliśmy nowoczesną stronę internetową dla naszego partnera Deweloperni.pl. Główną funkcjonalnością witryny jest blog, na którym specjaliści z dziedziny marketingu, udzielają deweloperom wsparcia, poruszając istotne kwestie, które warto wprowadzić do strategii marketingowej własnej inwestycji. Intuicyjny formularz wyceny oraz dostępny na stronie LiveChat, umożliwiają bezpośredni kontakt ze specjalistami firmy BrandMaster. Jest to kolejna z naszych realizacji, oparta o system CMS WordPress.

EPICSTUFF EPICSTUFF
#PowerCRM
#Sklepy WWW

EPICSTUFF

Rozbudowana platforma sprzedażowa, stworzona w oparciu o nasz dedykowany CMS. Poza możliwością zakupu dostępnych w sklepie produktów oferuje też opcję ich personalizacji za pomocą indywidualnych nadruków. Ponadto użytkownicy po zarejestrowaniu mogą oferować stworzone przez siebie, unikalne produkty we własnych sklepach i zarabiać na prowizji ze sprzedaży! Każdy sklep można indywidualnie modyfikować w celu zwiększenia jego atrakcyjności.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami