Zrealizowane projekty

Aplikacje, strony www i narzędzia E-commerce

Tenczynek Tenczynek
#Strony WWW
#WordPress

Browar Tenczynek

Nietuzinkowa realizacja strony internetowej, funkcjonująca na platformie WordPress. Witryna Browar-Tenczynek łączy ze sobą prostotę i oryginalność, oferując klientom klarowny sposób składania zamówień, odbywający się w całości na jednej stronie z wykorzystaniem panelu bocznego. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, ale również wyróżnić się na tle konkurencji pod względem optymalizacji działania! Strona dzięki swej responsywności, pozwala użytkownikom na wygodne składanie zamówień za pomocą dowolnego urządzenia.

LPN LPN
#Aplikacja mobilna
#React.js

Lubelski Podcast Naukowy

Na zlecenie Fundacji Polskiej Akademii Nauk zaprogramowaliśmy serwis internetowy z materiałami podcastowymi, w formacie audio, wideo i pdf. Narzędzie jest również dostępne do pobrania w AppStore i  Google Play, dzięki wykorzystaniu technologii WebView. Istotnym elementem wizualnym wykorzystanym w projekcie graficznym, są autorskie postacie rysowane odręcznie przez ilustratorkę naszej firmy. Kluczowym założeniem aplikacji było odpowiednie rozmieszczenie materiałów, w formie łatwej do kliknięcia i intuicyjnej do obsługi z poziomu telefonu. Technologie, w których działa aplikacja to zestawienie React.js i języka PHP z frameworkiem CodeIgniter.

ST ST
#Aplikacja mobilna
#React.js

Smart Tutor

Kolejna aplikacja edukacyjna naszego autorstwa, finansowana przez akcelerator Edulab. Jego właściciele? To grupa ambitnych nauczycieli, z chęcią wprowadzania zmian w systemie nauczania. Aplikacja, wykorzystując sztuczną inteligencję ma wspierać uczniów klas podstawowych i średnich w nauce matematyki. Zadaniem naszego zespołu było zaprojektowanie i zaprogramowanie aplikacji razem z dedykowanym panelem do zarządzania jej treścią. Aplikacja ma swoją premię w czerwcu 2023 roku i jest już dostępna do pobrania w Google Play i AppStore. W wersji przedpremierowej, użytkownicy mogą przetestować wersję beta aplikacji w pełni bezpłatnie, natomiast po premierze, będzie ona dostępna w atrakcyjnych abonamentach.

BFC BFC
#Strony WWW
#WordPress

Grupa BFC

System zarządzania wyjazdami dla Grupa BFC

Wspólnie z naszych partnerem CRM-Expert podjęliśmy się realizacji nowoczesnej strony dla Grupy BFC zajmującej się organizowaniem wycieczek dla firm i rodzin. Narzędzie jest połączeniem rozbudowanego WordPress’owego zaplecza z dedykowanym systemem CRM | ERP.
Dzięki temu, na stronie wprowadzony jest podział – częścią wizualną administratorzy zarządzają z poziomu WordPressa, natomiast konfiguracją wycieczek i obsługą klienta za pomocą zewnętrznego narzędzia. System weekly, bezproblemowa komunikacja i jasno określone wymagania to fundamenty, na których zbudowaliśmy powodzenie projektu.

Glap Glap
#Gra mobilna
#Unity

Glap – aplikacja mobilna

Nasz projekt 4Fun w kategorii aplikacje mobilne. Zręcznościowa gra na telefon przedstawiająca przygody małej piranii w podwodnym świecie! W fabule, użytkownik wciela się w rybę, której zadaniem jest zjadanie punktów i unikanie nadciągających przeszkód. Sterowanie odbywa się za pomocą prostego klikania w ekran – ryba reaguje na to, podnosząc się wyżej, natomiast bez interakcji opada w dół. Apka została stworzona przez naszego CEO, Mateusza, z wykorzystaniem silnika Unity i jest już dostępna do pobrania w Sklepie Google Play!

Edge Edge
#Strony WWW
#WordPress

Edge One Solutions

Edge One Solutions, czyli realizacja strony internetowej dla firmy z branży IT, zajmującej się projektowaniem dedykowanych rozwiązań technologicznych.
Głównym założeniem projektu było stworzenie w pełni czytelnej, responsywnej strony internetowej, spełniającej najwyższe standardy. Na nowej stronie odwiedzający w czytelny i intuicyjny sposób mogą poznać firmę, jej pracowników oraz ofertę. Daje ona też możliwość złożenia aplikacji chętnym na dołączenie do zespołu Edge One Solutions. Jest to projekt stworzony w oparciu o WordPress.

TransLogistica TransLogistica
#Strony WWW
#WordPress

Translogistica

Realizacja strony dla Translogistica.pl

Współpracując z Translogistica, stworzyliśmy dedykowany projekt graficzny dla ich strony internetowej, bazując na platformie WordPress. Praca z przedstawicielami firmy Translogistica przebiegała bardzo sprawnie, co pozwoliło nam na idealne dostosowanie funkcjonalności strony do potrzeb przedstawicieli branży logistycznej. W projektowaniu uwzględniliśmy możliwość łatwej rozbudowy strony, aby umożliwić klientowi swobodne rozszerzanie jej zawartości oraz funkcji w przyszłości. Efektem naszej współpracy jest nowoczesna, responsywna i użyteczna witryna, która skutecznie prezentuje ofertę firmy Translogistica na rynku transportowym.

Deweloperni Deweloperni
#Strony WWW
#WordPress

Deweloperni

Wdrożyliśmy nowoczesną stronę internetową dla naszego partnera Deweloperni.pl. Główną funkcjonalnością witryny jest blog, na którym specjaliści z dziedziny marketingu, udzielają deweloperom wsparcia, poruszając istotne kwestie, które warto wprowadzić do strategii marketingowej własnej inwestycji. Intuicyjny formularz wyceny oraz dostępny na stronie LiveChat, umożliwiają bezpośredni kontakt ze specjalistami firmy BrandMaster.
Jest to kolejna z naszych realizacji, oparta o system CMS WordPress.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami