Ilustracja przedstawiajaca call center

1 lipca, 2020

Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony!

Jeżeli posiadasz już własną stronę internetową, wiesz też zapewne jak bardzo istotne jest jej bezpieczeństwo. W poniższym artykule postaramy się przedstawić Ci, jakie korzyści niesie za sobą współpraca z nami przy opiece nad Twoją stroną www. Zapraszamy!

Zaufani współpracownicy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak czasochłonne jest zarządzanie własną firmą. Naturalnie możesz spróbować samodzielnie zadbać o bezpieczeństwo strony bądź zatrudnić w tym celu kolejnych pracowników. W pierwszym przypadku może okazać się, że zwyczajnie nie wystarczy Ci na to czasu bądź umiejętności, zaś druga ewentualność będzie wiązała się ze sporymi kosztami.
Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne nie tylko na etapie realizacji projektu, ale również możemy czuwać nad bezpieczeństwem Twojej strony podczas jej codziennego funkcjonowania. Dzięki temu, będziesz mógł skupić się na swojej codziennej pracy, bez obawy o problemy dotyczące Twojej strony internetowej.

Fakt, o którym również warto wspomnieć, a właściwie przed którym warto ustrzec to tzw. działanie po szkodzie. Co to znaczy? Jeżeli nasza własna strona www spotka się z jakimś problemem, przykładowo zostanie zainfekowana, wtedy zazwyczaj szukamy pomocy u kilku różnych specjalistów, analizując ich oferty pod względem ceny i rekomendacji. Jest to dosyć czasochłonne. Zdecydowanie lepszym wyjściem jest przygotowanie się na takie sytuacje oraz zapobieganie im dzięki współpracy z jedną firmą, która dobrze zna już naszą stronę i może podjąć pracę nad nią w każdej chwili.

Bezpieczeństwo strony – co oferujemy?

Wsparcie techniczne oferowane przez naszą firmę obejmuje ogół procesów skupiających się na zapewnieniu bezpieczeństwa Twojej stronie firmowej. Oferujemy wsparcie dla projektów stworzonych w oparciu o WordPress i Woo-commerce, PrestaShop oraz nasz autorski CMS!

Grupa osob z miastem w ich sylwetkach

Dlaczego wsparcie techniczne jest potrzebne?

Strony internetowe, każdego dnia są narażone na atak hakerski bądź zainfekowanie, w wyniku czego możemy utracić istotne dla nas dane, a w gorszym przypadku nawet całą stronę.

O ile samodzielnie prawdopodobnie nie jesteś w stanie poradzić sobie z tego typu problemami, o tyle specjaliści z danej branży nie powinni mieć z takim tematem żadnych problemów. Oferowane przez nas wsparcie techniczne obejmuje:

Ile zapłacimy za bezpieczeństwo własnej strony?

Jest to kwestia, którą ciężko jednoznacznie wycenić. Oferujemy wsparcie techniczne dla Twojej strony na WordPress, opłacane na podstawie miesięcznego abonamentu. Kwota, jaką przyjdzie Ci zapłacić za opiekę nad Twoją stroną może ulec zmianie w zależności od tego, czego dokładnie potrzebujesz. Może okazać się, że część oferowanych przez nas usług jest Ci zbędna. Wówczas kwota abonamentu ulegnie zmianie, jednak zazwyczaj oscyluje ona w granicach kilkuset złotych.

Podsumowanie

Jeżeli zdecydujesz się powierzyć nam opiekę nad własną stroną bądź sklepem internetowym, skontaktuj się z nami! Omówimy wszystkie interesujące Cię szczegóły i natychmiastowo przejdziemy do pracy.

Potrzebujesz więcej informacji?