Biurko pelne laptopow i dokumentow

6 lipca, 2020

Korzyści z posiadania strony www

Jakie korzyści niesie za sobą posiadanie strony www? Porozmawiajmy krótko o tym właśnie temacie. Zapraszam!

Jaki typ strony wybrać?

Jest to kwestia zależna od tego, czemu będzie służyć Twoja własna strona www. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą świadczącym usługi z konkretnej branży, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie strona firmowa, pozwalająca Twoim potencjalnym klientom na zapoznanie się z jej ofertą, cennikiem, przykładami zrealizowanych projektów oraz umożliwiająca nawiązanie kontaktu z Twoją firmą w sprawie podjęcia współpracy bądź zapytania. Kwestia rozbudowania strony internetowej może ulec zmianie w zależności od tego, jakiego rodzaju informacje chcemy przekazać. Przykładowo, strona czysto informacyjna, tzw. „wizytówka one-page” to typ strony, na której wszystkie informacje zawarte są na jednej podstronie, bez wyszczególnionych innych zakładek. Jest to strona przeznaczona głównie dla osób zainteresowanych krótkim, lecz konkretnym przedstawieniem najważniejszych informacji, dotyczących własnej osoby bądź firmy. Jest to jedna z tańszych ewentualności dostępnych na rynku.
Zlecając wykonanie strony internetowej warto sugerować się również tym, co może być przydatne dla rozwoju Twojej branży w internecie. Przykładowo, jeżeli prowadzisz własną pizzerię, dobrym rozwiązaniem może być stworzenie strony internetowej, na której klienci będą mogli nie tylko sprawdzić menu, ale również dokonać zamówienia, bądź rezerwacji.
Jak łatwo zauważyć, zlecenie wykonania strony www, to etap, na którym warto skupić się w szczególności, aby projekt w jak największym stopniu ułatwiał Twoją codzienną pracę oraz przynosił Ci oczekiwane korzyści w postaci zwiększenia sprzedaży, czy też zdobycia nowych klientów. Doświadczenie, które wynosimy z każdego zrealizowanego projektu, pozwala nam doradzić Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu oraz dostosowanie oferty wprost, do Twoich wymagań.

Osoba siedzaca przed monitorem na tle duzej ilosci danych

Ile zapłacisz za wykonanie strony www?

Kwestia tego, ile kosztuje wykonanie strony www, zależy nie tylko od wyżej wymienionych czynników, ale również od sposobu wykonania strony – projekt tworzony od podstaw, czy może gotowe rozwiązanie w postaci dostosowania konkretnego szablonu, dodatkowych modułów, których wdrożenie planujesz zlecić, integracji z różnego rodzaju portalami, hurtowniami czy też podpięciem wybranych systemów płatności lub wysyłki. Prosta strona internetowa typu One-Page może zostać wykonana nawet za kwotę kilkuset złotych, nie wymaga to szczególnego nakładu pracy, a ilość szablonów dostępnych na rynku, których możesz użyć przy własnym projekcie sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego. Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których klient potrzebuje bardziej rozbudowanego rozwiązania, przykładowo dużego serwisu informacyjnego, z możliwością rejestracji przez użytkowników, panelem dodawania ogłoszeń itp. Wówczas koszty takiej strony mogą wahać się pomiędzy kilkoma, a nawet kilkunastoma tysiącami.
Aktualnie jesteśmy w trakcie tworzenia formularza, którego celem jest usprawnienie procesu wyceny Twojego zlecenia. Przechodząc przez poszczególne etapy briefu, opisujesz założenia swojego projektu, co pozwala nam na przygotowanie dla Ciebie odpowiedniej wyceny. Poinformujemy Cię, gdy formularz zostanie przeznaczony do użytku!

Korzyści wynikające z posiadania strony www

Kluczowa kwestia, czyli co możesz zyskać dzięki posiadaniu własnej strony internetowej?

  • Zwiększenie sprzedaży – prowadzenie sprzedaży w internecie pozwala Ci dotrzeć do większej ilości klientów,
  • Usprawnienie kontaktu – dzięki posiadaniu strony internetowej, osoby zainteresowane ofertą Twojej firmy, mają szybszy dostęp do informacji,
  • Zasięg, reklama – internet to miejsce, w którym możemy bez problemu i skutecznie reklamować własną działalność,
  • Prowadzenie biznesu przez całą dobę – o ile Twoja firma lokalna pracuje w określonych godzinach, tak Twoja własna strona www pozwala klientom zapoznać się z ofertą firmy o dowolnej porze, z dowolnego miejsca,
  • Portfolio – przykłady projektów zrealizowanych przez Ciebie bądź Twoją firmę pozwalają klientom zapoznać się z Twoimi umiejętnościami lub zaczerpnąć inspiracji!

Podsumowanie

Oferujemy Ci nasze usługi w zakresie tworzenia stron i sklepów firmowych oraz rozbudowanych aplikacji internetowych! Tworzymy strony na WordPress, sklepy oparte o PrestaShop lub WooCommerce oraz pracujemy w oparciu o nasz autorski CMS, którego możliwości możesz sprawdzić na przykładzie stron, dostępnych w naszym portfolio! Zleć nam wykonanie swojego projektu i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Potrzebujesz więcej informacji?