Baner rekrutacyjny

1 czerwca, 2020

Jobler.pl – praca marzeń!

Praca marzeń, brzmi jak kolejny internetowy clickbait? Otóż nie tym razem. W poniższym artykule chcemy opowiedzieć Wam nieco o projekcie, który mieliśmy okazję współtworzyć, na rzecz walki ze skutkami pandemii koronawirusa w Polsce. Jobler.pl czyli nowy, w pełni bezpłatny portal z ogłoszeniami o pracę. Dowiedz się więcej!

Jobler.pl – Twój bezpłatny serwis ogłoszeniowy!

Dla większości przedsiębiorców z całego świata, rok 2020 i obecna wraz z nim pandemia koronawirusa przyniosły ogromne szkody gospodarcze. Jako grupa niezależnych programistów postanowiliśmy wyjść naprzeciw sytuacji panującej w naszym kraju. Utworzyliśmy w pełni bezpłatny serwis ogłoszeniowy, mający na celu wsparcie osób poszukujących pracy oraz lokalnych przedsiębiorców. Dzięki funkcjonalnościom portalu Jobler.pl, pracownicy mogą utworzyć własny profil zawodowy i zawrzeć w nim informacje dotyczące ich kwalifikacji oraz preferencji. Prosty, intuicyjny interfejs pozwala pracodawcom szybko i sprawnie dotrzeć do konkretnego kandydata oraz nawiązać z nim kontakt. Mówiąc w skrócie, na Jobler tworzymy własny profil zawodowy oraz dodajemy ogłoszenia, za pomocą których łatwiej mogą dotrzeć do nas potencjalni pracodawcy.

Znajdź pracę marzeń

Jestem pracownikiem!

Utwórz własny profil, CV i dodaj swoje bezpłatne ogłoszenie! Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możesz w dowolnej chwili edytować dodane przez siebie treści. Gdy, któryś z pracodawców zainteresuje się Twoim ogłoszeniem i wyśle do Ciebie wiadomość, nawet podczas Twojej nieobecności, otrzymasz o tym powiadomienie w postaci e-maila, bądź (po wcześniejszym włączeniu tej opcji) również w postaci bezpłatnego SMS’a.
Oto, jak wygląda panel Twojego profilu w serwisie Jobler.pl!

Wideo przedstawiające panel użytkownika

Jestem pracodawcą!

Wybieraj spośród ofert pracowników z całej Polski. Dzięki Jobler.pl, znajdziesz idealnego kandydata, sprawdzisz jego CV i bez problemu podejmiesz z nim kontakt.

Filtry wyszukiwania na portalu jobler.pl

Podsumowanie

Pracujemy nad tym, aby Jobler.pl miał jak największy wpływ na poprawę sytuacji gospodarczej w naszym kraju. Nie czekaj, dodaj swoje bezpłatne ogłoszenie i znajdź pracę już teraz! Wspólnie możemy wiele zdziałać. Pozdrawiamy, Gloo Agencja Interaktywna!

Potrzebujesz więcej informacji?