Kobieta platnosc karta

23 października, 2017

Własny sklep internetowy

Budowa sklepu internetowego to długotrwały proces, który ma na celu znacznie więcej, niż jedynie stworzenie działającej platformy sprzedażowej.

Celem sklepu internetowego jest maksymalizacja sprzedaży i dotarcie do jak najszerszego grona konsumentów, którzy mogliby zainteresować się asortymentem oferowanym w owym sklepie.
Starając się zaspokoić oczekiwania naszych klientów, opracowaliśmy nowatorską usługę. Skupia się ona na cyklicznej analizie sklepu, która dostarcza nam niezbędne do dalszego rozwoju witryny raporty. Na ich podstawie inwestor może zadecydować jakie innowacje zostaną przez nas wprowadzone. Istnieje wiele zalet cyklicznego wprowadzania zmian w sklepie internetowym. Poniżej przedstawimy kilka z nich.

Dokładna analiza.

Niezbędną, początkową fazą prac nad rozwojem sklepu jest analiza. Dzięki niej jesteśmy w stanie ocenić obecną sytuację sklepu, jego wady, zalety, a także wymagania stawiane witrynie przez klientów. Analiza jest pracą czasochłonną, dlatego znacznie lepsze efekty daje analiza przeprowadzona przed rozpoczęciem wdrażania zmian. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozplanować cykl ulepszeń bez konieczności analizowania każdego modułu po jego wprowadzeniu. Jednorazowa analiza projektu na okres długoterminowy daje dużo gorsze efekty, ponieważ rynek stale się zmienia, a klienci oczekują stałej poprawy usług. Cykliczność gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy inwestora.

Selekcja pomysłów.

Możliwości unowocześnienia sklepu internetowego jest całe mnóstwo. Codziennie rodzą się nowe pomysły. Nie wszystkie są jednak dobre. Perspektywa wdrożenia, która najczęściej wynosi około sześciu miesięcy, pozwala inwestorowi spojrzeć na swoje pomysły z dystansem. Dzięki temu można wyłapać wiele błędów, wprowadzić poprawki, bądź całkowicie odrzucić sugerowane wcześniej rozwiązania.

Czas wdrożenia.

Ciągła dyspozycyjność firmy zajmującej się sklepem internetowym jest niemal niemożliwa. Często zdarza się, że inwestor musi oczekiwać kilka tygodni na realizacje jego zlecenia. Jest to spowodowane faktem, że firmy te posiadają bieżące zlecenia, które muszą dokończyć. Cykliczność wprowadzania zmian gwarantuje, że pracę zostaną zakończone w terminie. Realizator ma możliwość odpowiedniego rozplanowania pracy dzięki czemu wdrażanie innowacji przebiega znacznie sprawniej.

Koszt wdrażania zmian.

Wprowadzanie zmian wiąże się z testami. Za każdym razem kiedy inwestor decyduje się na wdrożenie nowych, najmniejszych choćby elementów, musi liczyć się z kosztami testów, które są niezbędne dla prawidłowego działania sklepu internetowego. Często decyduje się na kilka, bądź kilkanaście takich zmian w trakcie kilku miesięcy. Cykliczne aktualizowanie sklepu pozwala inwestorowi zaoszczędzić pieniądze związane z testami dzięki wprowadzeniu kompleksowego zestawu zmian w ramach jednego zlecenia.

Oferowana przez nas usługa może wydawać się więc kosztowna. W rzeczywistości pozwoli jednak uniknąć wielu ukrytych opłat i kosztów, które należy ponieść w przypadku nieprzemyślanej strategii rozwoju i ulepszania sklepu.

Potrzebujesz więcej informacji?