Ilustracja kobiety wskazujacej na koszyk sklepowy

13 kwietnia, 2018

Sklep internetowy PrestaShop – opłacalna inwestycja?

Handel internetowy to prężnie działający element gospodarki, który z każdym rokiem zyskuje na popularności. Polska to kraj w którym zmiany sposobu kupowania rosną niezmiernie szybko. Użytkownicy w każdym wieku zaczynają coraz częściej dokonywać zakupy przez internet. Powodów jest wiele. Częste przeceny, możliwość łatwego i szybkiego porównania cen w wielu sklepach, a także brak konieczności wychodzenia z domu, czy własnoręcznego transportu do domu.

Częstym zabiegiem sklepów internetowych jest darmowa wysyłka. To świetny sposób na przyciągnięcie klienta. Tworzenie sklepów internetowych zyskuje wraz z pojawianiem się kolejnych witryn tego typu. Coraz większe możliwości i bardziej innowacyjne rozwiązania – to wszystko charakteryzuje rozwój sklepów internetowych. Sklep internetowy PrestaShop to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby przenieść swoją sprzedaż na wyższy poziom.

  • Czym jest sklep internetowy PrestaShop?

PrestaShop to potężny silnik, który oferuje panel administracyjny wysoce przystosowany do zarządzania sprzedażą. Zarządzając sklepem internetowym oczekujemy, że narzędzia nam udostępnione będą jak najlepsze. Dlatego właśnie warto wybrać powyżej wymieniony silnik. Wybranie go umożliwia szeroką personalizację naszego sklepu, co na pewno zostanie docenione przez klienta. Jeśli użytkownik wchodząc do sklepu internetowego stwierdzi, że prezentowana całość jest łudząco podobna do innych stron tego typu, na pewno nie przyciągniemy go na dłużej. Większość ludzi jest wzrokowcami, dlatego oryginalność jest tak ważna. Personalizacja, kategorii, ustawień i innych preferencji znacząco przyczyni się do naszego sukcesu. Tworząc intuicyjny sklep internetowy stajemy się znacznie bardziej konkurencyjni i atrakcyjni dla potencjalnych klientów.

  • Dlaczego warto w niego zainwestować?

Nawet posiadając stacjonarny sklep, z własnym lokalem, cieszący się sporą ilością klientów – zawsze może być lepiej. Sklep internetowy PrestaShop możemy traktować jako spersonalizowana reklama i katalog naszych towarów i usług. Przed przyjściem do sklepu stacjonarnego, klient na pewno chętnie spojrzy na naszą ofertą bez wychodzenia z domu. Na pewno doceni takie starania i znacznie chętniej zrobi u nas zakupy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tworzenia sklepów internetowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się, aby każda wykonana przez nas praca, była najwyższej jakości.

Potrzebujesz więcej informacji?