Proces tworzenia strony www opiera się na wielu etapach. W niemal każdym z nich udział biorą obie strony – zleceniodawca i wykonawca. Sukces projektu, polegający na zadowoleniu klienta z finalnej wersji strony, jest możliwy wyłącznie w sytuacji odpowiedniej komunikacji pomiędzy powyższymi stronami. To klient decyduje o ostatecznym wyglądzie witryny. Poniżej przedstawiamy wyszczególnione etapy, które gwarantują powstanie satysfakcjonującej witryny.

  • Każdy projekt rozpoczyna się od wypełnienia przez klienta briefu (brief.gloo.pl), a więc dokumentu zawierającego w sobie najważniejsze informacje dotyczące wymagań klienta i jego wizji projektu. Warto więc przemyśleć sobie tę kwestie przed dokonaniem zamówienia. Z gotową wizją finalnego projektu, nowa strona zleceniodawcy zostanie wykonana znacznie szybciej. Dodatkowo będzie z niej bardziej zadowolony.
  • Na podstawie podanych w briefie wymagań strona jest dokładnie wyceniana przez naszych specjalistów. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego właśnie nie posiadamy konkretnego i jednolitego cennika. Nie możemy przewidzieć nieskończonej ilości konfiguracji. To indywidualne podejście sprawia, że każda tworzona przez nas strona jest niepowtarzalna.
  • Po dokonaniu ustaleń związanych z ceną, oferta zostaje przedstawiona klientowi. W przypadku braku uwag z Jego strony sporządzamy umowę, która staje się gwarantem dobrze wykonanej pracy za ustaloną wcześniej cenę. Jesteśmy sumienną i uczciwą firmą, dla której sporządzenie i podpisanie umowy to podstawa.
  • Zaraz po podpisaniu umowy rozpoczynamy pracę nad projektem. Jest to pierwsza, robocza wersja strony, która służy do zobrazowania klientowi ogólnego jej zarysu. Zleceniodawca ma wtedy możliwość zasygnalizowania koniecznych zmian, zarówno graficznych jak i tych dotyczących funkcjonowania strony. To na tym etapie wprowadzamy najwięcej zmian, dlatego tak istotny staje się kontakt z klientem.
  • Jeżeli klient zaakceptuje wstępny projekt przechodzimy do kodowania. To na tym etapie wprowadzamy wszelkie elementy strony poza grafiką, a więc odpowiednio sformatowany tekst, pluginy, elementy interaktywne, odnośniki itd. W tym momencie strona zaczyna nabierać ostatecznego kształtu.
  • Pozostaje jedynie zademonstrować ukończony projekt zleceniodawcy. Od tego momentu posiada on podgląd strony na żywo. Jeżeli klient jest zadowolony z końcowego efektu przechodzimy do finalizacji. Jeśli zleceniodawca zdecyduje się na dodatkowe usługi – chętnie zajmiemy się Jego stroną w przyszłości, stale ją aktualizując, wprowadzając poprawki i usprawnienia wskazane przez klienta.

W ten sposób powstaje każda zindywidualizowana strona internetowa, której wykonanie zostaje nam powierzone. Liczymy, że wielu z Was zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług.