Kobieta z torbami zakupowymi

5 kwietnia, 2018

Nowe szablony allegro – zmiany o których musisz wiedzieć.

Allegro nie stoi w miejscu. Ciągle słyszy się o zmianach wprowadzanych w obrębie działania powyższej witryny. To w końcu największa platforma transakcyjna on-line w Polsce – najmniejsze zmiany będą dotyczyły tysięcy użytkowników. Allegro dąży do jak największej atrakcyjności ofert dla kupującego. Zmiany tłumaczone są chęcią wprowadzenia większej ilości szczegółów dotyczących konkretnej oferty. Nowe szablony allegro mają całkowicie wyprzeć poprzednie szablony HTML do końca czerwca 2018 roku. Warto zainteresować się tym tematem i zadbać o swoje aukcję już dzisiaj.

1. Nowe szablony Allegro – powody zmian.

Nowe szablony Allegro są uzasadniane statystykami. Pokazują one, że aż 89% klientów zwraca uwagę na warunki zakupu tj. termin dostawy, czy reklamacje. Jednocześnie aż 35% użytkowników platformy Allegro deklaruję potrzebę znalezienia większej ilość informacji na temat warunków oferty. Jak widać jest spora grupa odbiorców. Nie dziwi więc, że gigant na polskim rynku zdecydował się na takie kroki. Stwarza to jednak dodatkowe problemy dla osób i firm wystawiających aukcję. Na szczęście wiele agencji interaktywnych oferuję wykonanie nowych szablonów Allegro w przystępnej cenie.

2. Responsywność aukcji.

Do tej pory poruszanie się po aukcjach przy pomocy urządzenia mobilnego mogło przysparzać problemy. Małe ekrany to trudniejsze przedstawienie sprzedawanego przedmiotu. Dzięki zmianom, które szykuje Allegro, problem ten ma być całkowicie wyeliminowany. Bez względu na urządzenie z którego korzysta użytkownik, zostanie wyświetlony dokładnie ten sam opis. Wykonanie nowych szablonów Allegro jest więc pożyteczne także dla sprzedających. Pokaż się jako profesjonalny sprzedawca i zadbaj o swoją aukcję.

3. Bezpieczeństwo.

Powyższa platforma deklaruje, że nowe szablony Allegro zwiększą bezpieczeństwo ich klientów. Wszystkie strony będą posiadać protokół HTTPS, a więc certyfikat SSL. Dzięki temu rozwiązaniu wszelkie dane staną się znacznie bardziej bezpieczne. Ponadto już niedługo wszelkie strony posiadające protokół logowania, a pozbawione certyfikatu SSL, będą wyświetlane przez przeglądarkę jako niebezpieczne. Krok wykonany przez Allegro jest więc w 100% zrozumiały.

Oferujemy Wam nowe szablony Allegro, które wykonujemy w korzystnych cenach. Jeśli interesują Was gotowe szablony Allegro – również znajdziecie u nas coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Potrzebujesz więcej informacji?