Telefon w dloni

22 września, 2020

Messenger Watch Together

Korzystasz z popularnego Mess’a? No raczej 😉 Zapoznaj się z naszym wpisem dotyczącym wprowadzenia nowej funkcji dla tej popularnej czat apki od Facebooka! Zapraszam.

Watch Together Messenger

Powyższy nagłówek to pełna nazwa nowej funkcjonalności i najpewniej większość z Was już domyśla się czego takiego może dotyczyć. Watch Together udostępnia użytkownikom możliwość wspólnego oglądania zdjęć i filmów za pomocą funkcji wideo-rozmowy. Wprowadzenie tej funkcjonalności pozwala sprawdzić na żywo reakcję innego użytkownika na dany film oraz sprawniej wymieniać się własnymi spostrzeżeniami, aniżeli gdy odbywa się to za pomocą udostępniania wideo w wiadomości i tekstowej wymiany zdań.

Oglądaj-wspólnie-na-messenger

Źródło: https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/aplikacje/messenger-dostaje-funkcje-watch-together-facebook-pozwala-ogladac-filmy-ze-znajomymi/5ty7bt5

Ograniczenia?

Niestety funkcja „wspólnego oglądania” pozwala na wybór filmów jedynie z dostępnego katalogu Facebooka, a co za tym idzie niemożliwe jest póki co oglądanie filmów z serwisów tj. YouTube, Netflix czy innych. Jednym z usprawnień aplikacji jest możliwość udostępnienia własnego wideo przez użytkowników.

Widok udostępniania ekranu

Zanim aktualizacja obiegnie cały świat i trafi na smartfon każdego poszczególnego użytkownika minie najpewniej jak zwykle kilka tygodni, jednak w tym przypadku użytkownicy są w większości jednego zdania – jest to całkiem przydatna funkcja 🙂

Potrzebujesz więcej informacji?