junior / regular / senior

Poszukujemy React Developera, który chce stale podnosić swoje umiejętności w profesjonalnym ale luźnym otoczeniu. Możesz liczyć na przyjazną atmosferę, dużą samodzielność oraz wsparcie obecnego zespołu w każdej chwili. Dołącz do nas!Poziom: Poszukujemy programistów na różnych poziomach doświadczenia.Lokalizacja: Łęczna.Czego oczekujemy? - praktycznej znajomości HTML5, CSS3, JavaScript i ReactJS, - pozytywnego nastawienia (atmosfera jest naszym największym atutem), - samodzielności i organizacji pracy, - przeprowadzania testów deweloperskich, - umiejętności współpracy w zespole.Co oferujemy? - udział w dużych projektach dla klientów z Polski i zagranicy, - możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w wielu różnych kierunkach, - elastyczne godziny pracy, - świetną atmosferę, - dostęp do ubezpieczenia i opieki medycznej.

Wymagania

  • CSS
  • HTML
  • JavaScript
  • React
  • GIT

Twoje dziennie obowiązki:

  • Budowa aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii React zgodnie z dokumentacją i projektem.
  • Udział w tworzeniu systemów, aplikacji i gier.
  • Współpraca w obrębie zespołu projektowego.