Programista Front-End

Programowanie pixel perfect to standard Twojej codziennej pracy?

Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Do zadań doświadczonego Front-End Developera będzie należało programowanie rozbudowanych widoków na podstawie dostarczonych projektów.

Dodatkowo zależy nam na tym, abyś polegał/a na własnym doświadczeniu w sytuacjach, gdzie niezbędne okaże się doradztwo adekwatne do obowiązujących standardów.

Czego oczekujemy?
  • Praktycznej znajomości HTML, CSS, JS.
  • Pixel Perfect.
  • Pozytywnego nastawienia.
  • Samodzielności i organizacji pracy.
  • Przeprowadzania testów deweloperskich.
  • Umiejętności współpracy w zespole.
  • Logowania godzin pracy.
Co oferujemy?
  • Udział w dużych projektach dla klientów z Polski i zagranicy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w wielu kierunkach IT.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Świetną atmosferę.
  • Dostęp do ubezpieczenia i opieki medycznej.
Twoje obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania.
  • Analiza specyfikacji.
  • Estymacja czasu realizacji.
  • Współpraca w obrębie zespołu projektowego.
Lokalizacja
  • Biuro w Łęcznej.
  • Zdalnie.
Stack technologiczny
  • Adobe Xd
  • Figma
  • GIT
  • HTML+CSS
  • JavaScript
  • MarvelApp
  • Photoshop
  • SCSS
Biblioteki:
  • Bootstrap
  • jQuery
  • Slick.js