Kobieta przegladajaca ilustracje na tablecie

10 lutego, 2020

Aplikacje dedykowane – Idea klienta!

Coraz większa ilość firm odrzuca korzystanie z gotowych rozwiązań. Decydują się na projekty dedykowane stworzone konkretnie pod ich potrzeby oraz takie, które pomogą im wypromować swoją działalność na rynku. Gdy korzystamy z gotowych szablonów dostępnych na rynku, często może okazać się, że pewne funkcjonalności są zbędne bądź ich brakuje. Rozwiązanie dedykowane eliminuje tego typu problemy. Aplikacje dedykowane dla firm umożliwiają także przyszłą rozbudowę. Doświadczenie w pracy z klientami pokazuje nam, że często zlecając stworzenie aplikacji trudno zaplanować, w jakim zakresie konieczne będzie jej dalsze rozwijanie w przyszłości.

Sprawdź co warto wiedzieć na temat oprogramowania dedykowanego!

Dedykowane aplikacje – jakie niosą za sobą korzyści?

 1. Oprogramowanie tworzone jest specjalnie według pomysłu klienta oraz zawiera rozwiązania szyte na miarę.
 2. Rozwiązanie dedykowane pozwala na późniejszą integrację z wieloma systemami!
 3. Rozwiązania tej klasy umożliwiają także przyszłą rozbudowę.
 4. Aplikacja dedykowana pozwala Twojej firmie uzyskać oryginalną, trudną do skopiowania przewagę konkurencyjną.
 5. Masz możliwość wprowadzania zmian i modyfikacji tak, aby aplikacja dedykowana zmieniała się wraz z firmą.

Kobieta używająca laptopa i telefonu

CRM, CMS i ERP – Zadowolenie klienta kluczem do sukcesu!

ERP to system zarządzania biznesem, który wspiera na co dzień Twoją działalność wykorzystując do tego wiele modułów nadzorujących procesy zachodzące w Twojej firmie. Korzyści wynikające z wdrożenia ERP to skuteczne zarządzanie:

 • Kadrą pracowników
 • Finansami
 • Produkcją
 • Zapasami
 • Marketingiem
 • Transportem
 • Logistyką

Od Twojego indywidualnego zapotrzebowania zależy to, które z wymienionych modułów wdrożymy, aby w jak największym stopniu usprawnić zarządzanie Twoją działalnością. Wszystkie funkcjonalności będą w pełni dostosowane do profilu działalności i potrzeb klienta.

CMS czyli Content Management System, pozwala na proste prowadzenie serwisu www. Dzięki CMS możesz w łatwy sposób kontrolować treści dostępne na Twojej stronie internetowej oraz szybko i sprawnie je aktualizować! System zarządzania treścią pomoże Ci w procesie pozycjonowania Twojej strony www oraz zaoszczędzi koszty i czas niezbędny do przeprowadzania tego typu działań!

Zalety korzystania z CMS:

 • Kontrola nad prezentowaną treścią oraz grafiką
 • Automatyczna optymalizacja i skalowanie zdjęć umieszczanych w serwisie
 • Łatwa i wygodna administracja strukturą stron internetowych
 • Możliwość współdzielenia danych w różnych częściach serwisu
 • Hierarchiczny system praw dostępu (Administrator, redaktor itd.)

CRM czyli „zarządzanie relacjami z klientem” to narzędzia służące budowaniu, utrzymywaniu i poprawie relacji z klientem. W branży, w której zależy nam na osiągnięciu dobrych wyników sprzedaży świadczonej usługi bądź produktów według systemu CRM największą rolę odgrywa nie sprzedawca, a sam klient! Korzyści jakie możesz uzyskać dzięki CRM:

 • Efektywna obsługa klienta
 • Lepsza organizacja pracy
 • Płynna wymiana informacji wewnątrz firmy
 • Monitorowanie efektywności pracowników
 • Analizowanie raportów i prognozowanie aktualnych trendów

System może również monitorować i analizować przebieg konwersacji, informując użytkownika o potencjalnych sposobach polepszenia jakości obsługi klienta. Skorzystaj z CRM a lojalność klientów wobec Twojej marki wzrośnie zanim się obejrzysz!

CRM baner

Dedykowane sklepy internetowe a Woo-commerce

Systemy dedykowane charakteryzują się tym, że rozszerzają wszystkie zalety gotowych narzędzi oraz eliminują ich ograniczenia. Dzięki aplikacjom dedykowanym, stworzymy unikalny, w pełni spersonalizowany projekt, stworzony w oparciu o Twoje potrzeby i pomysł. Systemy gotowe nabywamy zwykle na podstawie licencji, którą opłacamy przez dłuższy czas. Dlatego tak ważne jest rozważenie kwestii zwrotu z inwestycji – aplikacja gotowa, która na pierwszy rzut oka może się wydawać korzystna, po bliższym przyjrzeniu się traci w porównaniu z rozwiązaniem dedykowanym. Dedykowany sklep internetowy możesz zintegrować z każdym innym oprogramowaniem, otwartym na integrację.

Podsumowując

Dedykowane oprogramowanie dla firm to przede wszystkim dobra opcja dla większych przedsiębiorstw, dysponujących wysokim budżetem i licznym zespołem, który chce się stale rozwijać. Jednak nawet w mniejszych przedsiębiorstwach nie zawsze sprawdza się oprogramowanie ogólnodostępne ponieważ w razie rozwoju firmy konieczna będzie zmiana oprogramowania na nowe, jeśli obecnego nie będziemy mogli rozbudować o potrzebne funkcje czy moduły. Tworzenie dedykowanego oprogramowania, choć trwa dłużej, to jest dużo bardziej opłacalne ze względu na indywidualne dostosowanie do Twoich potrzeb.

Oprogramowanie dedykowane jest w pełni skoncentrowane na poprawieniu procesów zachodzących w Twojej firmie. Usprawnia i koryguje te elementy, które nie funkcjonują tak jak powinny. Rozwiązania gotowe w mniejszym lub większym stopniu wymuszają na Twojej firmie dopasowanie się do nich.
Przedsiębiorca zamawiając oprogramowanie dedykowane otrzyma wszystko czego potrzebuje w danej chwili, a wraz ze rozwijającym się przedsiębiorstwem, może poprosić o rozbudowanie go o dodatkowe funkcjonalności i moduły.

Potrzebujesz więcej informacji?