O nas

Przejrzyste projekty graficzne z myślą o Twoim biznesie

Kilka słów o tym kto tworzy Gloo.pl

Gloo to agencja reklamowa, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby Klienta. Jesteśmy ambitnym zespołem, dla którego zaufanie Partnera to podstawa.

Przy każdym zleceniu stawiamy na profesjonalność i oryginalność. Stosujemy niebanalne rozwiązania przy tworzeniu projektu. Jesteśmy solidni i terminowi. Posiadamy niemałe doświadczenie w branży IT poparte dużym portfolio. Tworzenie stron internetowych to nasza pasja a nie przykry obowiązek, dlatego efekty naszej pracy zadowalają Klientów i zachęcają do ponownej współpracy.

Z myślą o Tobie i Twoim kliencie tworzymy dedykowane strony www zoptymalizowane pod każde, nawet najmniejsze urządzenie mobilne. Nasze strony opieramy głównie na systemie WordPress.

W projekcie graficznym stawiamy przede wszystkim na przejrzystość i czytelność witryn www tak aby odwiedzający nie miał możliwości się pogubić i mógł w banalny sposób znaleźć potrzebne mu informacje.

Oferujemy szeroki zakres usług internetowych. Kreacja witryn to zaledwie mała cząstka naszych możliwości. Tworzymy coraz bardziej popularne w sieci sklepy internetowe, gwarantujemy administrowanie stronami i opiekę nad nimi, udostępniamy hosting, promujemy nowe marki oraz pozycjonujemy strony. Do naszych usług możemy dodać także tworzenie szeroko pojętej grafiki (logo, wizytówki, banery, plakaty, ulotki, reklamy).

Jesteśmy firmą, której możesz zaufać. Nasze biuro mieści się w Łęcznej, przy ul. Osiedle Kolonia Trębaczów 70. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby fizyczne.